איך להבדיל בין אלכוהול לאירוע איכותי ומזויף? איך להתאים את האלכוהול לסוג האירוע? האם משתלם להוציא כסף רב על אלכוהול לאירוע? למה צריך למנות אחראי על אלכוהול באירועים? אם אתם שואלים את עצמכם את השאלות הללו, המשיכו בקריאה של המאמר הבא ותוכלו למצוא את התשובות הטובות ביותר עבורן.

אם אתם עומדים לקיים אירוע בקרוב, בוודאי אתם יודעים כי רכישה של אלכוהול לאירוע הינה רכישה שאתם חייבים לבצע, שכן אירוע ללא אלכוהול יהיה שונה לחלוטין מהאירועים שאתם מכירים, ואורחים רבים מצפים לזה באירוע שלכם.

כמובן, רכישה של אלכוהול לאירוע הינה רכישה הכוללת הוצאה כספית לא קטנה, ולכן לפני שאתם מבצעים אותה כדאי להתייעץ עם מומחים בתחום אשר יסייעו לכם לבחור את האלכוהול הנכון, את הכמות הנכונה ואת האיכות המתאימה לסוג האירוע בו מדובר.

איך להבדיל בין אלכוהול איכותי למזויף?

ישנם כמה סימנים ברורים אשר יכולים לעזור לכם לזהות אלכוהול מזויף בקלות וללא כל בעיה:

  • בקבוקי אלכוהול לאירוע אשר מוצעים לכם במחירים נמוכים בצורה משמעותית וקיצונית מאוד מהמקובל, הם כנראה בקבוקים מזויפים. אם מצאתם בקבוק וודקה אשר נמכר בדרך כלל ב150 ש"ח במחיר של 50 ש"ח בלבד, או שהוא מזויף, או שהוא הובא לארץ בדרכים שאינן חוקיות, ולכן לא כדאי לכם לרכוש אותו.
  • כיום ברוב בקבוקי האלכוהול יש לשוניות אשר יוצאת החוצה ומשתחררת לאחר הפתיחה הראשונה של הבקבוק. כך, אם אתם רוכשים בקבוקי אלכוהול לאירוע ומזהים שהלשוני משוחררת, אתם יכולים לזהות כי הבקבוק מולא מחדש והמשקה שבתוכו ככל הנראה מזויף.
  • בדקו את מדבקת היבואן והשוו אותה עם מדבקה אמיתית בכדי לבדוק האם מדובר בזיוף.
  • אם כבר רכשתם וודקה ואתם חוששים שהיא מזויפת או מהולה, תוכלו לוודא זאת בקלות רבה. במקפיא, בו הטמפרטורה היא -4 מעלות הוודקה לא תקפא, אך אם תשימו אותו במקפיא ולאחר מכן תמצאו בה שבבי קרח תוכלו להבין כי מדובר בוודקה מהולה.
    בכל מקרה, בכדי לדלג על כל השלבים הללו ולהיות בטוחים שאתם רוכשים וודקה איכותית, פנו אך ורק אל רשת טל משקאות בה תוכלו למצוא משקאות איכותיים ומקוריים, בהתחייבות, ובה תוכלו לבצע רכישה של אלכוהול לאירוע שלכם ללא כל חשש.

למה צריך למנות אחראי על האלכוהול באירועים?

לאחר שאתם רוכשים אלכוהול לאירוע כדאי גם שתמנו אדם אשר יהיה אחראי על האלכוהול ביותר האירוע ויוכל להבטיח לכם כי לא יהיה בזבוז מיותר של אלכוהול, ולא ייפתחו בקבוקים לחינם. רשת טל משקאות לא רק מאפשרת לכם לשלם לאחר האירוע על האלכוהול שרכשתם עבורו, אלא גם מעניקה לכם החזר כספי של 100% על בקבוקי אלכוהול סגורים, ולכן אחראי אלכוהול באירוע יוכל לחסוך לכם כסף רב.

מעוניינים בפרטים נוספים? חייגו עכשיו – 036039292.

אלכוהול לאירוע
אלכוהול לאירוע קונים רק בטל משקאות!

אלכוהול לאירוע
5 (100%) 1 vote

פרגנו לנו בלייק!

צור קשר