איפה כדאי לתכנן חבילת אלכוהול? האם יש עצות לתכנון חבילה מוצלחת? והיכן ניתן לרכוש חבילת אלכוהול זולה לאירוע משתלם? בעוד דקה תדעו את כל התשובות!

תפריט האלכוהול הוא אחד הדברים המשפיעים ביותר על אופי האירוע, תפריט אלכוהול נכון יאפשר לאורחים שלך ליהנות מכל חלקי האירוע וייצור אווירה נעימה וחגיגית. מצד שני, תפריט אלכוהול לא מגוון או פשוט לא מתאים יכול לגרום לכך שאנשים לא ישתו בכלל או שהם ישתו בצורה לא מתאימה לאירוע, בכל מקרה אף אחד לא נהנה במצבים שכאלה. כמובן העלות הכלכלית של חבילת אלכוהול היא פקטור שיש לקחת בחשבון, גובה ההשקעה באלכוהול משפיע באופן ישיר על עלויות האירוע כולו ויש למצוא את חבילת האלכוהול אשר תתאים לאירוע ולכיס שלך.

כיצד מתכננים חבילת אלכוהול

את חבילת האלכוהול של האירוע שלך מומלץ מאוד לתכנן בתוך חנות האלכוהול עם המומחים אשר יוכלו להשאיל לך עצה נכונה. חשוב מאוד להבין שאנשים שונים שותים אלכוהול שונה במצבים שונים ויש לקחת את כל אלו בחשבון בעת תכנון החבילה.
השלב הראשון בתכנון החבילה הוא הבנת קהל האורחים שלך, מה הוא טווח הגילאים וסוג האלכוהול אותו הם שותים. לאחר מכן יש לתכנן מה הם יישתו בכל שלב באירוע. באירועים בהם מוגש אוכל יש להוסיף לחבילה אלכוהול המתאים לתפריט האוכל. צורת השתייה של כל אלכוהול גם היא חשובה, בעוד שבזמן ריקודים נרצה שאנשים ישתו אלכוהול בשוטים, בזמן קבלת הפנים נעדיף שישתו בכוסות גבוהות.

תוספות מיוחדות לחבילת אלכוהול

לאחר שהבנת בדיוק איזה אלכוהול ילווה את האורחים שלך לאורך החתונה, יש להרחיב את התפריט כך שלכל אורח יהיו מספר אפשרויות בכל שלב של הערב. לא כל סוגי הבירות, היינות או אפילו הוודקה אהובות על כולם – ומגוון ישאיר את כלל האורחים שלך שמחים ומרוצים. בזמן ההרחבה ניתן להכניס לחבילת האלכוהול יינות או בירות בוטיק, מדובר כאן באלכוהול ייחודי המיוצר בכמויות קטנות. הוספה של אלכוהול בוטיק מעלה את הרמה של האירוע, יוצרת נושא לשיחה והיא לא חייבת לייקר את עלות החבילה. מומלץ מאוד להתייעץ עם המוכר בחנות על איזה אלכוהול כדאי להוסיף לחבילה ואיזה פשוט לא.

אפשרויות תשלום על חבילות אלכוהול

אפשרויות תשלום מגוונות יכולות להקל מאוד על הצד הכלכלי שברכישת חבילת אלכוהול לאירוע. כמובן שאפשרויות אלו רלוונטיות בעיקר כלפי אנשים הרוכשים כמויות אלכוהול גדולות לכבוד אירוע ולא לאנשים הרוכשים מספר בקבוקים הביתה. כדאי לברר בכל חנות אילו אפשרויות תשלום מיוחדות היא מציעה וכיצד הן יכולות להקל עלייך אישית.

טל משקאות

רשת החנויות 'טל משקאות' הנה בעלת שני סניפים ומעל ל-1,500 אפשרויות בחירה של משקאות מכל הסוגים. הודות לניסיון והידע הרב שלנו, אנחנו מסוגלים לעזור לך לבנות את חבילת האלכוהול המושלמת בשבילך ובשביל האירוע שלך מבחינת מגוון ומחיר. אנו מציעים אפשרויות תשלום שונות כמו תשלום מלא לאחר האירוע והחזר כספי על בקבוקים סגורים. עכשיו זה התור שלך להתקשר אלינו ולתכנן חבילת אלכוהול שתרים את האירוע שלך באוויר בלי להשאיר אוויר בכיס שלך.
טלפון 03-6039292 חולון (שלוחה 1), ראשון לציון (שלוחה 2)
שעות פעילות: 9:00-22:00 א'-ד', 9:00-23:00 ה', 9:00 – כניסת שבת, מוצ"ש עד 23:00

חבילת אלכוהול

חבילת אלכוהול
4.5 (90%) 2 votes

פרגנו לנו בלייק!

צור קשר