מוצר נוסף בהצלחה
****מבחר יינות הרוזה הגדול בישראל**** למעלה מ-300 סוגי בירה מהארץ ומהעולם****

אלכוהול לחתונה- מדריך בחירת אלכוהול לחתונה והמלצות
חתונה היא אירוע רציני. מבלי להכביר במילים על המשמעויות הרגשיות, הערכיות והמהותיות של האירוע ואם מתייחסים אליו לרגע מנקודת מבט של ההפקה אז אין ספק שהשחקן המרכזי של ההפקה הזאת הוא אלכוהול לחתונה שמלווה אותה החל משלב קבלת הפנים, דרך הקידוש ועד לרגע האחרון שבו מקפלים את האירוע והולכים הביתה, ועם קצת מזל עם כמה בקבוקים שנשארו מהחתונה.

אלכוהול לאירוע הוא סעיף מרכזי בעל חשיבות עליונה גם במקורות שלנו ותכנון נכון וקפדני של תפריט האלכוהול יבטיח מענה מושלם לשביעות רצון כל המוזמנים לצד חסכון בעלויות וניצול אופטימלי של התקציב שעומד לרשותכם.

מדריך אלכוהול טוב הוא בעצם רשימת מכולת שתהווה מסגרת מנחה לתכנון אופטימלי של אלכוהול כשר לחתונה שקולע לטעם של האורחים ויש גם מספיק גיוון ומבחר לניהול כל הערב ובאופן שתואם את השלבים השונים שלו. אלכוהול בזול לחתונה הוא לא עניין של מה בכך כי בסופו של דבר מדובר על הוצאה, והתכנון המוקפד שווה הרבה מאד כסף.

רשימת מכולת
בכל חתונה יש רשימה גנרית שכוללת אלכוהול לחתונה המלצות רווחות. אלה מורכבות לרוב מ 2 סוגים של וויסקי, 2-3 סוגים של וודקה, יין אדום ולבן, משקאות להכנת קוקטיילים מוצרים נלווים ולמיטיבי הלכת ניתן לשדרג את האירוע עם יין קינוח.

חישוב הכמות יכול להתבצע בהתאם לממוצע של שתי מנות אלכוהול לאדם כשמבחר איכותי ישפיע מאד מאד על האירוע כולו. שתי מנות לאדם כוללות מנה אחת בקבלת הפנים ומנה נוספת במהלך הארוחה והריקודים. כמובן שמדובר על ממוצע ובעוד שיהיו אנשים שלא ישתו אלכוהול בכלל יהיו אנשים שישתו הרבה יותר מזה. אלכוהול איכותי ומגוון דיו הוא נקודת חוזק משמעותית של כל אירוע ובפרט כשמדובר על חתונה. מעבר לכך שאלכוהול זול פשוט יעשה לכולם כאב ראש, זה פשוט לא נראה טוב. בר עשיר לעומת זאת יגדיר את האירוע מצוין בלי קשר לפרטי האירוע עצמו.

את סך כמות המשקאות הנדרשות נחשב לפי שתי כוסות כפול כמות המוזמנים חלקי ארבע- זו תהיה כמות הבקבוקים המוערכת שיצרכו במהלך האירוע, ללא רזרבות. לכמות הסופית מומלץ להוסיף כעשרים אחוז לפחות מנפח הצריכה המוערך לטובת חריגות מהתכנון בשטח.

נקודות שחשוב לקחת בחשבון בהכנת תפריט האלכוהול
אלכוהול בחתונה בישראל צריך להיות כשר, לפחות ככל הנוגע לחופה והקידושין. בכל מקרה, גם אם החתונה אינה דתית וההעדפה לבחור אלכוהול לא כשר מסיבות כאלה ואחרות, חשוב להצטייד בכמות הגונה של בקבוקים כשרים לטובת קהל שומרי המסורת.

יין הוא חלק בלתי נפרד מכל חתונה וכאן קל למדי להיסחף. ראשית, המבחר של היינות הוא גדול מבחינת הסוגים שלו- החל מיין לבן ואדום דרך יין מבעבע ויין מתוק ועד לקבלת ההחלטה בבחירה החשובה ביותר- יין ישראלי או יין מחו"ל? בגלל שרוב המוזמנים ברוב החתונות שותים לפחות כוס אחת של יין במהלך האירוע זה כנראה יהיה המשקה הנצרך ביותר, מה שאומר שלעלות של כל בקבוק תהיה השפעה ניכרת בחשבון ההוצאות הסופי. הבחירה ביין ישראלי היא הבחירה האוטומטית, אבל לא בהכרח הטובה ביותר הן מבחינת הטעם והן מבחינת המחיר. כמובן שאי אפשר לעבור חתונה בלי וודקה פרימיום וויסקי ואלה צריכים להיות טובים מספיק, אבל ממש לא חייבים להיות פרמיום.

רכישת האלכוהול ברשת תאפשר לחסוך בעלויות באופן משמעותי.היכנסו כעת לאתר ותוכלו להשלים את המשימה החשובה של הצטיידות באלכוהול לחתונה במהירות, בנוחות וביעילות כלכלית מקסימלית.