מוצר נוסף בהצלחה
****מבחר יינות הרוזה הגדול בישראל**** למעלה מ-300 סוגי בירה מהארץ ומהעולם****

איזה קוניאק מומלץ? רמות קוניאק, סוגים ומחירים
קוניאק הוא אחד המשקאות החריפים האלגנטיים, הקטיפתיים והמוקפדים ביותר שקיימים. טעמו העז וצבעו העמוק מזכירים מדוע הצרפתים מכנים אותו 'לו דה וי' (מי החיים). משקה הקוניאק נקרא על שם חבל הארץ קוניאק שבצרפת, הוא עשוי מענבים לבנים שגדלו באזור זה, וחייב לעמוד בדרישות ובתקנים מחמירים על מנת לשאת את שם האזור. אם אתם מחפשים אחר קוניאק מומלץ, כדאי להכיר את רמות, סוגי ומחירי הקוניאק הקיימים.
קרא עוד...


איזה ג'ין מומלץ? שיטות ייצור ג'ין, סוגים ומחירים 
בדומה למשקאות חריפים קלאסיים גם לג'ין יש היסטוריה ייחודית ומקום של כבוד בכל בר. הג'ין הוא משקה חריף מזוקק, בעל ארומה וטעם חזקים, השואבים את טעמם הדומיננטי מגרגירי הערער. בשל טעמו המריר מקובל לשתות את הג'ין מעורבב, ומחקרים עכשוויים אף חושפים קשר בין אנשים שאוהבים את טעמו המריר של הג'ין לבין רמת אינטליגנציה גבוהה. אם אתם מחפשים אחר ג'ין מומלץ, כדאי להכיר את מותגי הג'ין המומלצים, השיטות לייצור ג'ין ועם מה כדאי לערבב אותו.
קרא עוד...


סוגי בירות, תהליך הייצור והמלצות על בירות נפוצות בישראל 
בירה היא ללא ספק אחד המשקאות החריפים הנפוצים והאהובים ביותר בעולם. היא מרווה, מרעננת, משדרת קלילות ונעורים. טעמה הייחודי ומיתוגה הלוהט, לצד אחוז האלכוהול הנמוך יחסית, הופכים את הבירה למלכה הבלתי מעורערת של כל בר, מסיבה או אירוע חברתי. אם אתם מחפשים המלצות על סוגי בירות, כדאי לערוך היכרות עם סוגי בירות נפוצים בישראל  וללמוד על המשקה העתיק הזה.
קרא עוד...


קוניאק כשר - המלצות לקוניאק כשרים
קוניאק הוא משקה אצילי. הוא אמנם לא למתחילים, אבל בעצם- קוניאק איכותי הוא כמו משי, יורד חלק כל כך בגרון שזאת פשוט תופעה- איך אפשר להכין משקה אלכוהולי עם אחוז אלכוהול גבוה כל כך ברכות יוצאת דופן שכזאת. המשקה המתנשא שתמיד היה קצת מורם מכל השאר זוהה במשך זמן רב עם חוויות מאד ספציפיות ואקסקלוסיביות, באופן הזה בודל המשקה ובאיזשהו מקום נשאר מחוץ להישג יד.
קרא עוד...


אלכוהול לחתונה- מדריך בחירת אלכוהול לחתונה והמלצות
חתונה היא אירוע רציני. מבלי להכביר במילים על המשמעויות הרגשיות, הערכיות והמהותיות של האירוע ואם מתייחסים אליו לרגע מנקודת מבט של ההפקה אז אין ספק שהשחקן המרכזי של ההפקה הזאת הוא אלכוהול לחתונה שמלווה אותה החל משלב קבלת הפנים, דרך הקידוש ועד לרגע האחרון שבו מקפלים את האירוע והולכים הביתה, ועם קצת מזל עם כמה בקבוקים שנשארו מהחתונה.
קרא עוד...


מה זה בירה IPA ואיזה בירות IPA מומלצות בישראל?
בשנים האחרונות אנחנו עדים למה שעשוי אולי להראות כמו טרנד או רטרו, אבל למעשה מדובר על תרבות שתיה עתיקת יומין, יחסית, שחוזרת לכותרות, אם כי מעולם לא נקטעה מאז שהחלה. התשובה הקצרה על השאלה מה זה ipa היא Indian pale ale, אבל הסיפור שעומד מאחורי ipa מה זה הוא הרבה יותר ארוך.
קרא עוד...


סוגי יין לבן - יבש / חצי יבש / מתוק ועוד - המדריך
פריט מידע נחמד ומעניין על יין לבן הוא שיין לבן מפיקים גם מענבים אדומים ולא רק מענבים לבנים או ירוקים. על מנת לייצר יין לבן פושטים את הענב מקליפתו, היא שמעניקה את הצבע, מה שמאפשר לעשות שימוש בענבים אדומים או סגולים לצורך הפקת יין לבן.
קרא עוד...


וויסקי מעושן מומלץ – סוגי וויסקי מעושנים
במיוחד עכשיו שסוף סוף הגיע החורף אין כמו כוס וויסקי מעושן בסוף היום לקבלת חוויה חורפית מושלמת. אמנם זה רק לילות קרים בערך, ולא חורף של ממש, אבל דווקא העישון של הוויסקי ואולי גם של הבשר לצידו. לא, וויסקי לא חייב מלווים לצידו והוא בהחלט יכול ועומד בפני עצמו. השילוב עם בשר מייצר חוויה ספציפית שכל פעם מחדש לוקחת ובענק.
קרא עוד...


מה ההבדל בין יין אדום ללבן ? כל המידע
אנחנו אוהבים יין ואנחנו אוהבים אותו כבר הרבה דורות. למעשה, היו תקופות שיין היה הדבר ההגון היחיד לשתייה כי מי השתייה היו מזוהמים, אבל גם היום אנשים רבים יעדיפו כוס יין מפנקת על פני כל דבר אחר. את עולם היין נהוג לחלוק בחלוקה גסה ליין אדום ולבן, בעוד שהגורמים להבחנה בין סוגי היין השונים הם הרבה יותר מכך. ובכל זאת, צבע היין הוא המאפיין הכי בולט לעין וכך גם ההבחנה המקובלת. התרגלנו להבחין בין צבע היין לאירועים שונים, לארוחות ולמאכלים שונים.
קרא עוד...


קוקטיילים קלאסיים – שמות וסוגי קוקטיילים מפורסמים והמלצות
קוקטייל הוא דרך ייחודית ליהנות ממשקה אלכוהולי בחוויה שונה מעט מחוויית האלכוהול הגולמי. בעוד שמשקאות הבסיס מתאפיינים בטעמים מרים וחזקים ועד שהוא נרכש- טעמו של האלכוהול אינו ערב לחך באופן טבעי ואינטואיטיבי, הקוקטייל מאפשר ליהנות מהתחושה של אלכוהול ואפילו מארומה עדינה של טעם המקור שלו, עטוף בטעמים נעימים וקלילים יותר בדרך כלל מתוק, חמוץ או חריף.
קרא עוד...