מוצר נוסף בהצלחה
****מבחר יינות הרוזה הגדול בישראל**** למעלה מ-300 סוגי בירה מהארץ ומהעולם****

איזה קוניאק מומלץ? רמות קוניאק, סוגים ומחירים
קוניאק הוא אחד המשקאות החריפים האלגנטיים, הקטיפתיים והמוקפדים ביותר שקיימים. טעמו העז וצבעו העמוק מזכירים מדוע הצרפתים מכנים אותו 'לו דה וי' (מי החיים). משקה הקוניאק נקרא על שם חבל הארץ קוניאק שבצרפת, הוא עשוי מענבים לבנים שגדלו באזור זה, וחייב לעמוד בדרישות ובתקנים מחמירים על מנת לשאת את שם האזור. אם אתם מחפשים אחר קוניאק מומלץ, כדאי להכיר את רמות, סוגי ומחירי הקוניאק הקיימים.
קרא עוד...


איזה ג'ין מומלץ? שיטות ייצור ג'ין, סוגים ומחירים 
בדומה למשקאות חריפים קלאסיים גם לג'ין יש היסטוריה ייחודית ומקום של כבוד בכל בר. הג'ין הוא משקה חריף מזוקק, בעל ארומה וטעם חזקים, השואבים את טעמם הדומיננטי מגרגירי הערער. בשל טעמו המריר מקובל לשתות את הג'ין מעורבב, ומחקרים עכשוויים אף חושפים קשר בין אנשים שאוהבים את טעמו המריר של הג'ין לבין רמת אינטליגנציה גבוהה. אם אתם מחפשים אחר ג'ין מומלץ, כדאי להכיר את מותגי הג'ין המומלצים, השיטות לייצור ג'ין ועם מה כדאי לערבב אותו.
קרא עוד...


סוגי בירות, תהליך הייצור והמלצות על בירות נפוצות בישראל 
בירה היא ללא ספק אחד המשקאות החריפים הנפוצים והאהובים ביותר בעולם. היא מרווה, מרעננת, משדרת קלילות ונעורים. טעמה הייחודי ומיתוגה הלוהט, לצד אחוז האלכוהול הנמוך יחסית, הופכים את הבירה למלכה הבלתי מעורערת של כל בר, מסיבה או אירוע חברתי. אם אתם מחפשים המלצות על סוגי בירות, כדאי לערוך היכרות עם סוגי בירות נפוצים בישראל  וללמוד על המשקה העתיק הזה.
קרא עוד...