מוצר נוסף בהצלחה
****מבחר יינות הרוזה הגדול בישראל**** למעלה מ-300 סוגי בירה מהארץ ומהעולם****

וויסקי מעושן מומלץ – סוגי וויסקי מעושנים
במיוחד עכשיו שסוף סוף הגיע החורף אין כמו כוס וויסקי מעושן בסוף היום לקבלת חוויה חורפית מושלמת. אמנם זה רק לילות קרים בערך, ולא חורף של ממש, אבל דווקא העישון של הוויסקי ואולי גם של הבשר לצידו. לא, וויסקי לא חייב מלווים לצידו והוא בהחלט יכול ועומד בפני עצמו. השילוב עם בשר מייצר חוויה ספציפית שכל פעם מחדש לוקחת ובענק.

יש לו מידה של אגרסיביות צורבת, אבל רכה, מין שילוב שפשוט אי אפשר לעמוד בו ואלו הן העוצמות של המשקה הלא מתנצל הזה שהפכו אותו לבחירה הפופולארית גם של הלוגמים הלא ממוקצעים. העוצמה של וויסקי סינגל מאלט מעושן נותן תחושה של כבוד ומעט כובד וככזה מעניק חוויה של מתקדמים גם למי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם האלכוהול, או שהוא שותה ארעי. זו גם הסיבה שבגללה וויסקי מעושן זול הוא כנראה המשקה הפופולארי ביותר שמזמינים על הבר.

המלצות משתלמות לחורף הקרוב
וויסקי מעושן מחיר יכול להיות גם לא נמוך ולכן כדאי להכיר את המותגים והמחירים השונים. המחיר לא בהכרח אינדיקציה להתאמה בבחירה של הוויסקי אבל הוא כן שיקול והיכרות מעמיקה של האפשרויות השונות שעומדות לרשותכם תאפשר למצוא את משוואת הזהב שבין וויסקי שקולע לטעם למחיר שתואם את הכיס.

מחירי הוויסקי נעים בין סכומים של כמאה שקלים והבקבוקים היקרים מגיעים לרף האלף שקלים לבקבוק ועוברים אותו. כמובן שמהדורות מוגבלות ומאפיינים ייחודיים מתומחרים בנפרד ובאופן פרטני.

בגלל היותו המשקה הפופולארי ביותר גם במקומות הממכר לאלכוהול כמו פאבים ומסעדות וגם בבית ובשימוש הפרטי, כדאי להכיר עולם עשיר ומגוון ולא להיצמד לדברים ספציפיים רק כי אלה היחידים שאנחנו מכירים. אז מי הכוכבים שבמעושנים?

לפרויג 10 הוא וויסקי סקוטי מעושן סינגל מאלט שמעניק תמורה מלאה בעד האגרה, מתאפיין בטעם ייחודי שמזכיר את עשבי המקום שבו הוא מופק. מין ניחוח ימי וייחודי שמיתג את לפרויג כוויסקי עם טעם יוצא דופן והוא חביב על אניני הטעם במיוחד. המזקקה שקיימת עוד מתחילת המאה התשע עשרה ממשיכה לעשות חיל בכל העולם מאי האיילה שבסקולטנד. הלפרויג לא מתחנף והעישון הכבד שלו מעצב את החוויה.

עוד וויסקי סקוטי נהדר הוא לגבולין 16 סינגל מאלט חריף למדי. אחת המזקקות המרכזיות של סקוטלנד ומהווה מוסד כשלעצמה מעניקה לוויסקי את הטעם הייחודי שלו בזכות השעורה המעושנת כל כך. לגבולין 16 הוא וויסקי חריף באמת, כבד, עשיר ומלכותי. הוא לא יקר להחריד אבל הוא גם לא מהבקבוקים הזולים של המעושנים, ובעד מחירו הוא בהחלט מספק את הסחורה.

לצד אלו יש עוד כמה מעושנים שכדאי בהחלט להכיר, הן וויסקי בעישון קל כמו למשל הטליסקר 18 וטליסקר 10 שעוד אפשר להרגיש בו את שאריות היוד שמאפיינות את הסביבה הימית של האי בו הוויסקי מזוקק. בגרסאות הכבדות יותר אפשר למצוא כמה בקבוקים מכובדים למדי, ביניהם הסמוקהאד שמעביר חוויה סוערת למדי.

להזמין אלכוהול און ליין
אנחנו מזמינים אתכם להנות מחווית רכישה נעימה, מדויקת ומותאמת לטעם ולכיס עם כל האלכוהול המוכר והאהוב וכל הדרכים להכיר טעמים חדשים שלא פגשתם. בקטלוג האתר תמצאו את מבחר המשקאות שניתנים לרכישה בכמה צעדים פשוטים ובנוסף מחכה לכם באתר שפע של מידע, טיפים ומדריכים שיעשירו את הידע והחוויה. השימוש באתר הוא אינטואיטיבי עם רכישה בטוחה ומאובטחת ושירותי משלוחים עד בית הלקוח. בין אם זו קנייה שגרתית ובין אם מדובר על אירוע מיוחד, ההזמנה ברשת מעניקה פתרון מהיר וחסכוני לקניית אלכוהול.