מוצר נוסף בהצלחה
****מבחר יינות הרוזה הגדול בישראל**** למעלה מ-300 סוגי בירה מהארץ ומהעולם****

קוקטיילים קלאסיים – שמות וסוגי קוקטיילים מפורסמים והמצלות
קוקטייל הוא דרך ייחודית ליהנות ממשקה אלכוהולי בחוויה שונה מעט מחוויית האלכוהול הגולמי. בעוד שמשקאות הבסיס מתאפיינים בטעמים מרים וחזקים ועד שהוא נרכש- טעמו של האלכוהול אינו ערב לחך באופן טבעי ואינטואיטיבי, הקוקטייל מאפשר ליהנות מהתחושה של אלכוהול ואפילו מארומה עדינה של טעם המקור שלו, עטוף בטעמים נעימים וקלילים יותר בדרך כלל מתוק, חמוץ או חריף.

קוקטיילים מתוקים הם הזדמנות נהדרת לפתוח ארוחה בעוד שקוקטייל חמוץ למשל הוא דרינק שעומד בפני עצמו ומתאים יותר לבילוי אלכוהולי ולא בהכרח ארוחה. כמובן שאין חוקים והיתרון הנפלא של הקוקטייל הוא שהוא מעניק פתרון למי שרוצה לשתות אלכוהול, אבל בלי להתאמץ עבורו, וזה בכלל לא משנה באילו נסיבות מדובר.

על סוגי קוקטיילים שונים וקצת היסטוריה
בשנות התשעים הקוקטיילים נהנו מתקופת תור הזהב שדעכה אל תחילת שנות האלפיים, אלא שאז כמו רוח סערה אלו עשו קאמבק מבריק במיתוג הרבה יותר יוקרתי עם היצע הרבה יותר מגוון ושיק שמאפיין אותם כמו שלא היה כמותו בעבר.

קוקטיילים טעימים הציפו את הברים ולמעלה מכך- הוקמו מקומות בילוי חדשים וייעודיים לממכר קוקטיילים במגוון של מתכונים חדשים ומבטיחים. ההבטחה עמדה בציפיות ותופעת הקוקטייל בר החדש אתנו כבר מספיק זמן כדי להישאר. אנשים אוהבים קוקטיילים וזה בהחלט לא משקה לבנות בלבד. למעשה מדובר בתופעה שהשתרשה עד כדי כך שאנשים רבים הפכו לתחביב את אמנות הכנת הקוקטיילים גם בבית, בארוחות, בימי חול ואפילו באירועי קוקטייל ייחודיים שבשונה מהמקובל באמת עומדים על טהרת הקוקטייל.

למעשה, הקונספט של השם קוקטייל מתייחס למשקה קל ואלכוהולי במידה, שמאפשר לקיים שיחת חולין בעמידה באופן שיהיה נעים ונוח, אבל לא מבושם מדי כך שהשיחה תוכל להעמיק פוטנציאלית. מסיבות קוקטייל כקלאסיקה הן מסיבות מינגלינג אליהן אנשים מגיעים כדי לייצר קשרים עסקיים בעיקר. היום אנחנו מזיזים את הפוקוס מתרבות ה "לראות ולהראות" ומבקשים לשנות את החוויה באמצעות החדרת תוכן והעברת הפוקוס אליו- כמו הקוקטייל החדש.

העולם החדש של הקוקטיילים
אנחנו כבר לא שומעים יותר במסעדות על קוקטיילים כמו סקס על החוף שכיכב בסוף המאה הקודמת, אבל רום עם קולה הוא דוגמה לקוקטייל קלאסי שלעולם לא ינוס לנו. שמות של קוקטיילים ששרדו הם קוקטיילים כמו דקירי, מוחיטו, מרגריטה, סנגריה ועוד. בנוסף לאלו ישנו מגוון של קוקטיילים חדשים במתכונים ושמות חדשים. דוגמאות עבור שמות קוקטיילים חדשים יהיו קוקטייל תשחץ גרין טוניק שהוא כמו ג'ין טוניק אבל קצת אחר. זה בעצם מה שמאפיין את כל הקוקטיילים החדשים והמודרניים- בעצם הם לא לגמרי חדשים לחלוטין. רוב הקוקטיילים החדשים שסחפו אותנו בשנים האחרונות הם וריאציות של קוקטיילים קלאסיים עם תוספות או שינויים קלים שעושים הבדל שלעיתים ניכר ולעיתים פחות.

בלי קשר לשם הקוקטייל, המיקום של האירוע או סיבת המפגש, קוקטיילים הם אתנחתא מרעננת גם כשהם לא השחקן היחיד ולמעשה, לשלוף כמה מצרכי בסיס ולהכין קוקטייל מדהים זה עניין של כמה רגעים ספורים וזה תמיד נחוץ ומחמם את הלב. בין אם כי יש ארוחה מתוכננת, בין אם כי חברים קפצו לביקור בהפתעה ובין אם פשוט מתחשק למישהו מבני הבית משהו טעים ומפתיע. כדי להצטייד במה שנחוץ להכנת קוקטייל נדרשים מוצרים נלווים לקוקטייל כמו מי טוניק, ג'ינג'ר אייל או סירופ רוטן- ללא אלכוהול משתלב חזק בכל הקוקטיילים ומהווה בסיס נפלא וצבעוני לקוקטייל שמח וטעים. כמובן שמוצרים כמו כוסות בר יעשירו את החוויה עד מאד.
תיהנו J