מוצר נוסף בהצלחה
****מבחר יינות הרוזה הגדול בישראל**** למעלה מ-300 סוגי בירה מהארץ ומהעולם****

קוניאק כשר - המלצות לקוניאק כשרים
קוניאק הוא משקה אצילי. הוא אמנם לא למתחילים, אבל בעצם- קוניאק איכותי הוא כמו משי, יורד חלק כל כך בגרון שזאת פשוט תופעה- איך אפשר להכין משקה אלכוהולי עם אחוז אלכוהול גבוה כל כך ברכות יוצאת דופן שכזאת. המשקה המתנשא שתמיד היה קצת מורם מכל השאר זוהה במשך זמן רב עם חוויות מאד ספציפיות ואקסקלוסיביות, באופן הזה בודל המשקה ובאיזשהו מקום נשאר מחוץ להישג יד.

בשנים האחרונות לעומת זאת חלה תמורה בעולם האלכוהול באופן כללי ובמשקה הפרמיום קוניאק עבר תהליכי מיתוג ותדמית במטרה לקרב אותו בחזרה לצריכה הפרטית. באופן הזה אנחנו גם עדים לתופעה נוספת שעלתה לכותרות ונשארה שם- נגישות של קוניאק xo כשר על מדפי המרכולים השונים. זה לא שהאפשרות של קוניאק קורווזיה xo כשר היא חדשה לחלוטין, ממש לא. מה שקרה זה שכולם התחילו לשתות יותר קוניאק, כך גם קהל שומרי הכשרות.

המיתוג המחודש של המשקה קוניאק ניסה למצב מחדש את המשקה המרומם ולכבוש את קהל צרכני הוויסקי תוך הענקת חוויה משודרגת יותר, וכך קורה. הקוניאק שומר על מעמדו היוקרתי אבל הפך נגיש יותר לכלל הציבור שצורך אלכוהול. הדינמיקה הזו אפשרה למוצרים נוספים להיכנס לשוק ונוצר מצב שבו כולם מרוויחים.

למה קוניאק לא כשר?
על השאלה למה קוניאק לא כשר התשובה תהיה בדרך כלל מטעמים שהם בירוקרטים ותהליכיים ולא בהכרח בגלל דרישות הכנת המשקה עצמו, ויחד עם זאת האם קוניאק כשר היא שאלה שמקפידים עליה לא אחת בבחירת הקוניאק ולא בכדי. למרות שקיימים, כמות הקוניאקים הכשרים בעולם היא קטנה יחסית ובדרך כלל אלה הם בתי קוניאק ומזקקות בוטיק קטנות ובודדות שמייצרות קוניאק כשר לציבור. מהבולטים והמוצלחים אפשר למצוא כאמור קוניאק קורווזיה vs כשר אך כאמור קוניאק קורווזיה כשר הוא לא היחיד.

עבור שומרי הכשרות שרוצים ליהנות מאחד המוצרים המדהימים ביותר לשתייה, הנאה וחוויה מלאה וללא חמרמורת בבוקר למחרת הנה ההצעות שלנו:
1. קוניאק גודה כשר הוא מוצר נפלא שמיושן בחביות כמה שנים, לרוב לפחות ארבע. החביות הן מעץ אלון שנותן גם הוא את הגוון שלו לטעם ולריח של הקוניאק שמתאפיין בניחוח עדין שמזכיר פודינג. קוניאק נפלא במחיר ידידותי ונגיש.
2. מוסאנס vs כשר הוא כבר מוצר עשיר יותר מבחינת איכות וטעם, כך גם בקטגוריית המחיר. מדובר על מזקקה מובחרת ומובילה שממוקמת בחבל קוניאק ומעניקה לנו מוצר שמורכב מלא פחות מעשרים ושלושה סוגי קוניאק שונים. המזקקה עצמה מתהדרת בהישגים משמעותיים וכמוהם גם הקוניאק הכשר של המזקקה מעניק חוויה עשירה ועמוקה של קוניאק איכותי שמיושן בחביות עץ אלון ועשוי מענבים מובחרים.
3. לואי רוייה vs כשר הוא מוצר שההגדרה הטובה ביותר שלו תהיה אלגנטיות. קוניאק במחיר ידידותי בעל ארומה פרחונית ומוניטין מחייב. מדובר על קוניאק מובחר שמעניק חוויה יוצאת מן הכלל בפרט ביחס למחירו.

הבחירה ליהנות מקוניאק טוב היא הבחירה בשדרוג חווית האלכוהול לרמה אחרת לגמרי, הן מבחינת הטעמים והחוויה החושית, הן מבחינת התחושה של גלישת הקוניאק במורד הגרון והן מבחינת התחושה בבוקר שאחרי. קוניאק טוב לא יוביל לכאב ראש למחרת בבוקר, לא משנה כמה תשתו ממנו וזה מה שהופך אותו למשקה הכי אריסטוקרטי על המדף.

באתר תוכלו לקבל מידע נוסף על סוגי הקוניאק והמשקאות הנוספים ולבצע הזמנה פשוטה ובטוחה בכמה צעדים פשוטים. לקבלת המלצות ומידע נוסף נשמח לעמוד לשירותכם בטלפון מספר 03-6039292.